25.09.2016 12:31
Navigace
· Úvod
· O nás
· Aktuality
· Články
· Odkazy
· Foto
· Stahování
· Atlas oblaků
· Přehled teorie
· Historie meteorologie
· Výstrahy
· Shrnutí počasí
· Počasí na email
· Předpověď na den
· Výhled na týden
· Výhled na měsíc
· Klimatický výhled
· Předpověď teplot
· Předpověď srážek
· Předpověď větru
· Předpověď oblačnosti
· Bouřky
· Synoptické mapy
· Střednědobé předpovědi
· Meteogramy 1
· Meteogramy 2
· Meteogramy 3
· Meteogramy 4
· Počasí v ČR
· Teploty v ČR
· Srážky v ČR
· Hydrologická situace
· Sjízdnost řek
· Počasí v Evropě
· Počasí ve Světě
· Webkamery
· Počasí na stanicích

· Kontaktujte nás
· Vyhledávání na webu
· Registrace
· Otázky a odpovědi
Poslední články
· Rozdíly teplot běh...
· Od víkendu babí léto
· Jelenka
· Sjízdnost k 22.9.2016
· Výhled z 22.9.2016
Latest News
O nás Nový design webu...
Počasí Studené a sušš...
Víte, že ... Víte, že v pát...
Počasí Do čtvrtka horko...
Počasí Citelné ochlazen...
Počasí Po krátkém ochl...
Počasí Během týdne se ...
Počasí Chladnější a s...
O nás OMLUVA ZA TECHNIC...
Počasí Během týdne pos...
Programy
· Meteolisty č. 44 (J... [6]
· Informační zpráva... [4]
· Informační zpráva... [4]
· Informační zpráva... [5]
· Meteolisty č. 43 (Z... [78]
Rychlý přehled počasí

MSG animace
Kde nás najdete

Katalogy

Katalog stránek

Weblinker.cz

Bazar a inzerce zdarma na ybazar.cz

Katalog stránek Začátek.cz

Katalog odkazů.net

LINKOVNÍK

SUPERLINK

Vítejte

METEO AKTUALITY

Vítejte na informačním portálu METEO AKTUALITY!

Otevřeno: LETNÍ PROVOZ: omezený do 30.9.2016.

Více: O NÁS, Kontakty: info@meteoaktuality.cz, Facebook, Google+, Youtube. Služby: HLAVNÍ, VEDLEJŠÍ A SPECIÁLNÍ NA MÍRU. ROZŠIŘUJÍCÍ PRŮZKUM stále probíhá!

Speciály:

> KONZULTAČNÍ HODINY: do 2.10.2016 vždy St 12:30-14:30hodin, viz O nás.

> METEOROLOG ONLINE: V provozu opět od Po 3. října 2016 - v pravém postranním panelu hl. stránky: stručně, jasně a odborně o počasí.

Nabízíme:

> Připravujeme nové speciální služby o počasí - již brzy!

> Pravidelné měsíční informační zprávy o počasí a dále Speciální předpovědi počasí na vyžádání. (různé akce, výlety, svatby, festivaly atd.) Více v kartě NABÍZÍME!

METEO AKTUALITY: ODBORNĚ, SERIÓZNĚ A AKTUÁLNĚ = "POČASÍ ŽIJE, NAUČME SE ŽÍT I MY S NÍM - AŤ POGODA JE POHODA".

Nový design webu na zkoušku
O násPokud Vám připadá vzhled našich stránek okoukaný, třeba Vás potěší informace o tom, že je v plánu jeho malá změna. Nebude změněn jak se říká od základů, ale bude mírně upraven. Tento design Vás na stránkách vítá už asi 3 roky, proto je třeba ho mírně změnit a proto přinášíme informaci o zkušebním provozu této změny (někteří z Vás možná už zahlédli nový design, neboť na okamžik už zde byl přepnut v rámci přípravných prací).

V sobotu a neděli 24. a 25. září 2016 bude na těchto stránkách zkušebně spuštěn nový design. Veškeré stránky tak nemusejí fungovat správně. Na stránce budou probíhat současně mírné úpravy (práce na panelech - hlavní stránka nebo úprava nabídky - menu). Proto se předem omlouváme, pokud nebude zrovna vše na svém místě. Každopádně na obsah (aktualizace informací) nebude mít tato operace vůbec žádný vliv.

Natrvalo by měl být design změněn během října 2016, kdy současně plánujeme zavedení nových služeb. Pokud by někdo z Vás k němu měl připomínky, určitě nezapomeňte že i pro tyto účely je Vám k dispozici email info@meteoaktuality.cz!

Věříme ve spokojenost, MA

MA 21.9.2016 21:55
Studené a sušší proudění, během týdne velmi studená rána
PočasíSITUACE Zvlněná studená fronta se postupně společně s tlakovou níží odsunou na jihovýchod až východu a ztratí vliv na počasí u nás. V dalších dnech týdne očekáváme nad střední Evropou nevýraznou tlakovou oblast s přílivem studeného vzduchu od severu až severovýchodu. V závěru období postoupí na naše území od západu slábnoucí frontální vlna.

PŘEDPOVĚĎ Počasí bude ve třetím zářijovém týdnu o poznání chladnější než v předchozích dvou týdnech. Očekáváme sušší charakter počasí, zejména na počátku a na konci období bude oblačnosti o něco více a objeví se místy přeháňky. Méně oblačnosti lze čekat od úterý do pátku a to až slunečno. Teploty budou nízké, v přílivu studeného vzduchu nebudou většinou v maximech dosahovat ani 20°C a v minimech budou postupně pod 10°C, místy pod 5°C. Na horách lze čekat mrazy, v údolích i výraznější.

Nejnižší teploty klesnou v pondělí při velké oblačnosti ještě na 14 až 10°C, v dalších dnech za malé oblačnosti na 10 až 6°C, uprostřed týdne na 8 až 3°C s ojedinělým výskytem přízemních mrazíků. Na konci týdne opět za vlády větší oblačnosti na 11 až 6°C. Odpolední teploty budou v maximech docela vyrovnané, vystupovat budou na 14 až 20°C s tím, že nejvyšší budou na konci týdne.

SHRNUTÍ Počasí ve třetím zářijovém týdnu bude značně odlišné od týdne přecházejícího, počasí bude přímo úměrné přelomu druhé a třetí dekády září.

Týden 19. - 25.9.2016 bude:
> Teplotně průměrný slabě podprůměrný
> Srážkově slabě podprůměrný

MA 18.9.2016 12:55
Víte, že v pátek 16.9.2016 nastane polostínové zatmění Měsíce?
Víte, že ...Poslední významnější astronomická událost roku 2016, alespoň z hlediska našeho území, se odehraje tento pátek 16. září 2016 ve večerních hodinách a prvních minutách noci na sobotu, kdy uvažujme noční hodiny od 22:00 SELČ. Dojde k i z území ČR pozorovatelnému polostínovému zatmění Měsíce. Ten částečně zastíní Země během večera. Měsíc u nás vychází pod 19. hodině (časy jsou z hlediska ČR mírně rozdílné, liší se v řádu minut) a během večera se dostane do stínu s tím, že maximální fáze zatmění bude dosažena ve 20 hodin 54 minut. Ani začátek, ani konec polostínové fáze nebudou očima viditelné.

Jaké bude v ČR pro pozorování počasí? Bohužel to vypadá, že se počasí po dlouhém období, kdy vládne převážně zcela jasná obloha změní k horšímu. Během pátku totiž přibude v ČR od jihozápadu oblačnosti. V noci na pátek a zpočátku pátečního dne půjde zatím o vysokou oblačnost, která by případnému pozorování nebránila. Nicméně během dne bude přibývat i oblačnosti nižších pater a večer, kdy se událost odehraje, lze čekat bohužel oblačno až zataženo a také se budou již během odpoledne a večera vyskytovat místy srážky. Přes naše území bude putovat studená fronta, která ukončí dlouhé horké a suché období.

Speciální předpovědi
počasí na pátek 16.9.2016 19-23 hodin pro Vás připravujeme. Detailní prognóza bude zveřejněna ve čtvrtek a bude nejaktuálnější.

V příštím roce nás čeká další polostínové zatmění Měsíce a to v únoru, bude o něco výraznější a lze ho považovat za malé částečné. Další zatmění Měsíce, částečné, nás pak čeká v létě. Za úplným zatměním Měsíce si mohou zájemci též v létě vyjet do USA.

Pro informace z astronomie vřele doporučujeme servery: Náš Vesmír a Astro.

MA 14.9.2016 9:09
Textová reklama

> E-shop se superpotravinami

> Zdravotní magazín

> Stropní ventilátory - a nebude vám horko

> Luckyart - reklamní agentura

Chcete zde mít svůj banner nebo textový odkaz na Vaše stránky? Je to možné, pokud dojde ke vzájemné výměně odkazů. Zde se budou zobrazovat reklamy na stránky nesouvisející s naší činností, které mají zájem o výměnu odkazů. Je možné sjednat lepší pozici reklamy na našem webu. Lepší pozici mají automaticky veškeré odkazy na stránky společností, které s námi spolupracují a odebírají od nás informace. Více v kartě NABÍZÍME nahoře. V případě zájmu či jakýchkoli dotazů k reklamě, spolupráci či podpoře nám napište na info@meteoaktuality.cz.

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Poslední návštěvy
· Meteo Aktuality15:17:41
· NAS VESMIR 2 dny
· Ales 6 týdny
· Admin212 týdny
· Meteo51 týdny
Statistiky webu
Novinek: 480
Článků: 2584
Komentářů: 14
Příspěvků: 0
Vláken: 0
Downloadů: 201
Zpráv v Shoutboxu: 871
Registrací: 5
Dnes je: 25.09.2016
Svátek má: Zlata
Doporučujeme

METEOSTANICE HABARTOV

STORMWARNING

VŠE O VODĚ

NÁŠ VESMÍR

POČASÍ NA KARLOVARSKU

POČASÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

POČASÍ NA RYCHNOVSKU

Organizace a stránky

Naše logo:

TOPlist

Náš partner pro design:

TOPlist

Hlavní evropské meteorologické organizace:

Stránky o počasí:

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Dílčí povodí:

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

TOPlist

Vygenerované za: 1.78 sekund - 28 Dotazů(y) 3,362,483 návštěv